Нові досягнення

НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ (НБР) — це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики.


Компанія МІРТЕЛЕКОМ була визнана “Лідером галузі 2011” у сфері IT-технологій у Національному бізнес-рейтингу спільно з Всеросійським бізнес-рейтингом.


Компанія МІРТЕЛЕКОМ отримала “Національний сертифікат” та нагороду “Лідер галузі 2011”, а керівника нагороджено орденом “Професіонал Галузі”.


Національний бізнес-рейтинг побудований виключно на офіційних даних Державних органів статистики України, який ранджує понад 300 000 підприємств України. Система рейтингування є чіткою, прозорою та виключає участь аутсайдерів та випадкових підприємств.


Дані про лідерів Національного бізнес-рейтингу публікуються в офіційному каталозі Торгово-промислової палати України — “Торгово-промислова Україна”, який розповсюджується по торгових і дипломатичних представництвах України у 132 країнах світу.

Орден Професіонал галузі

Медаль Лідер галузі 2011

Національний сертифікат ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2011

Сервисы
Сервер: 91.225.168.11
Порт: 9750
Скачать
Новости

В начале июня 2015 года в Березовском и Ивановском р-нах будут доступны новые высокоскоростные тарифные планы. Следите за обновлением новостей!Подробнее