Поширені запитання

Інтернет

Цю інформацію можна дізнатися зателефонувавши до нас по телефону +38(093) 364-46-05.

Терміни підключення до нашої мережі, як правило індивідуальні і залежать від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатися орієнтовні терміни підключення на Вашу адресу, Вам необхідно передзвонити по телефону +38 (093) 364-46-05 та уточнити у нашого оператора.

Договір може оформити громадянин на свої паспортні дані з 16 років за письмовою завіреним дозволом від найближчих родичів або в присутності одного з батьків.

Для цього Вам необхідно встановити комутатор (світч або провідний / бездротової роутер), який Ви можете придбати і налаштувати самостійно або придбати його у нас.

Швидкість з’єднання буде ділитися між комп’ютерами / пристроями пропорційно завантаженні і черговості звернень в зовнішню мережу.

1) Оплату можна провести в особистому кабінеті https://billing.mirtelecom.org/ за допомогою будь-якої банківської карти. Зарахування коштів на Ваш особовий рахунок проводиться миттєво 24/7/365.

2) Оплату можна здійснити за реквізитами, які зазначені у Вашому договорі в будь-якому відділенні банку або за допомогою онлайн банкінгу. У призначенні платежу необхідно вказувати номер Вашого договору та ПІБ на кого він оформлений. Час зарахування коштів на Ваш особовий рахунок до 3-х банківських днів.

Тарифний план можна змінювати в будь-який час доби, необмежену кількість разів.

Це відбувається тому, що не всі ресурси мережі Інтернет здатні віддавати інформацію на швидкості, зазначеної у Вашому тарифному плані.

Якщо у Вас виникають складнощі при скачуванні інформації з популярного безкоштовного ресурсу мережі Інтернет, варто розуміти, що сервера такого ресурсу просто не справляються з навантаженням. Якщо у Вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, значить, Ви звернулися саме до такого завантаженому сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

Таке відбувається через можливу плутанину в термінах «кілобіт» і «кілобайт», оскільки багато download менеджерів показують швидкість скачування в кілобайтах (Кб/с), а не кілобітах (кбіт/с) в яких відображається швидкість інтернет-з’єднання. Ставлення байта до біту – 1: 8.

Соответсвенно 10 Мбіт/с = 10240 Кбіт/с = 1280 Кб/с.

Також варто відзначити і той факт, що швидкість скачування і доступу до мережі може залежати від ряду факторів таких як: наявність на комп’ютері вірусів, неправильно налаштованого брандмауера, роутера або іншого апаратного або програмного забезпечення відповідає за безпеку доступу вашого пристрою в мережу Інтернет.

Швидкість проводового доступу в Інтернет залежить від якості проведених комунікацій і мережевого устаткування. Швидкість може знижуватися через неякісне з’єднання кабелю і технічних характеристик обладнання (мережевий адаптер комп’ютера, роутер, свитч).

На швидкість бездротового доступу впливають:

-стандарт Wi-Fi, який використовується роутером і приймають адаптером (802.11b/g/n/ac). Наприклад, застарілий роутер або приймає адаптер в ноутбуці, що працює в стандарті 802.11g, в умовах багатоквартирного будинку знижує швидкість до 15-20 Мбіт/с.

-Частота передачі даних, яка використовується роутером і приймають адаптером (2.4 Ггц / 5 Ггц). Підтримка частоти 5 Ггц дозволяє помітно збільшити швидкість Wi-Fi в побутових умовах.

-площа і конфігурація квартири, матеріал і товщина внутрішніх стін. Для покриття бездротовою мережею квартир площею понад 50-70 кв.м або «пробивання» товстих стін часто потрібно більш потужний Wi-Fi-обладнання, іноді комбінація з декількох пристроїв.

-місце розміщення роутера. Установка роутера за металевими дверима, в щитку або в шафі, особливо металевому, негативно впливає на якість прийому Wi-Fi в квартирі.

-помехі від інших Wi-Fi-мереж, що працюють в одному і тому ж діапазоні (2.4 Ггц). Проблема зниження швидкості Wi-Fi через перешкоди від сусідських мереж вирішується вибором найменш завантаженого каналу в настройках роутера, зміною роутера на більш потужний або підтримує 2 діапазону (2.4 Ггц і 5 Ггц).

Якщо ви хочете зрозуміти, яку швидкість забезпечує вам провайдер, вимірюйте швидкість прямого проводового підключення. На швидкість Wi-Fi з’єднання впливають зовнішні чинники, які залежать від провайдера (див. Вище – Параметри, які не залежать ні від абонента, ні від провайдера), і такий тест не дасть достовірної інформації.

Найпростіший спосіб перевірити швидкість проводового з’єднання – підключити інтернет-кабель в ваш комп’ютер або ноутбук. Якщо результати відповідають тарифній швидкості (допустимі відхилення в показаннях тесту в межах 5 Мбіт/с – це пов’язано з особливостями роботи інтернет-сервісів по вимірюванню швидкості), то при наявності проблеми вона пов’язана не з якістю послуг провайдера, а з роботою Wi-Fi мережі.

Даний IP-адреса присвоюється в разі проблеми присвоєння мережевих налаштувань. Перш за все, спробуйте відключити антивірусні програми, фаєрволи, брендмауер Windows і перезавантажити роутер (якщо Ви підключаєтеся через нього). Якщо проблема збереглася, то вам необхідно звернутися в службу технічної підтримки.

 1. Спробуйте відкрити сайт https://billing.mirtelecom.org/

  Якщо сайт https://billing.mirtelecom.org/ відкривається, а інші інтернет-сервіси недоступні, значить, ваш доступ в Інтернет заблокований. Зазвичай причина блокування – негативний баланс. Перевірити баланс ви можете в Особистому кабінеті абонента на сайті Mirtelecom, або зателефонувавши за тел. 093 323 29 39

  Якщо доступ до сайту https://billing.mirtelecom.org/ неможливий, швидше за все, має місце аварійна ситуація.

 2. Перевірте обладнання і комунікації

  Можливо, причина аварії локалізована в межах вашої квартири. Перевірте, застромлять чи в комп’ютер (роутер) мережевий кабель, чи є харчування на мережевих пристроях (медик, роутер, ТВ-приставка) при їх наявності. Можливо, мережевий адаптер комп’ютера відключений – це можна перевірити через диспетчер обладнання, в розділі “Система” контрольної панелі Windows.

 3. Перезавантажте обладнання

  Внаслідок короткочасного збою (наприклад, перебою з електрикою) може тимчасово вийти з ладу мережеве обладнання в квартирі (роутер, комутатор, ТВ-приставка). Для виправлення цієї неполадки зазвичай досить лише перезавантажити домашні пристрої, що відповідають за Інтернет. Вийміть блок живлення з розетки на 10-20 секунд, а потім вставте вилку назад.

 4. Можливо, ви недавно змінили роутер або комп’ютер?

  Зазвичай при першому підключенні нового пристрою до кабелю Mirtelecom відбувається переадресація на сторінку його авторизації за логіном і паролем від Особистого кабінету. В нашій мережі авторизація комп’ютера здійснюється по його МAC-адресою (фізичній адресою). Якщо автоматичної переадресації не відбулося, наприклад, з-за налаштувань безпеки роутера, вам необхідно самостійно авторизувати новий пристрій в нашій мережі, прив’язавши новий MAC-адресу в Особистому кабінеті (доступ в ЛК відкритий навіть у тому випадку, якщо послуга доступу в Інтернет заблокована) в пункті меню “Реєстрація”, після чого перезавантажте ваше обладнання.

 5. Чи не вдалося самостійно виявити причину неполадки?

  Зателефонуйте 093 323 29 39. Служба телефонної підтримки проведе первинну діагностику можливих неполадок. У багатьох випадках ситуацію можна виправити за телефоном, якщо причиною втрати з’єднання не є фізичне пошкодження кабелів або мережевого устаткування.

  Якщо не вдається вирішити проблему по телефону, оператор прийме аварійну заявку і до вас направлять майстра для подальшої діагностики і усунення неполадок. Час приходу майстра узгоджується по телефону і призначається в зручний для клієнта час диспетчером аварійної служби.

Інтернет телебачення

© 2008 - 2023 "Миртелеком". Всі права захищені.